Asystent/ka Zarządu

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, jednej z największych firm z branży FMCG, poszukujemy obecnie Asystenta/tki Zarządu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie zadządu w codziennych zadaniach, koordynowanie ustaleń dotyczących spotkań, przygotowywanie dokumentacji oraz prezentacji, organizację wyjazdów służbowych (kontakt z biurami podróży, hotelami oraz rozliczanie podróży), dbanie o prawidłowy przepływ informacji oraz dokumentacji, współpracę z różnymi działami firmy oraz codzienną pracę w systemie SAP w zakresie zarządzania zamówieniami oraz fakturami.

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Możliwość pracy w środowisku międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy
  • Dobrą lokalizację i regularne godziny pracy
  • Wspaniałą atmosferę pracy
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna i stomatologiczna, karta obiadowa, karta sportowa, zajęcia językowe, praca zdalna, bilety na wydarzenia kulturalne i inne)

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegłą znajomość języka angielskiego
  • Praktyczną znajomość pakietu Ms Office
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Otwartość na pracę w międzynarodowej strukturze

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa