Asystent/ka w Dziale Kadr

Promedica24

Warszawa, mazowieckie

Promedica24

Die Promedica24-Gruppe wurde 2004 in Warschau gegründet und ist heute der europäische Marktführer im Bereich der häuslichen Seniorenbetreuung in Deutschland, England und Polen. Ethik, Engagement und Stabilität bilden die Grundlage unserer Arbeit. Unsere deutsche Tochtergesellschaft, die Promedica24 GmbH, hat sich auf das Personal Recruiting fokussiert. Für das Team in Stuttgart suchen wir zum nächstmöglichen Zeitpunkt in Vollzeit als Festanstellung.

Wir suchen Kandidaten für die Position:

Der Arbeitsplatz: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • kontakt telefoniczny z personelem opiekuńczym
  • wsparcie Działu w codziennej pracy
  • weryfikacja prawidłowości i archiwizacja dokumentów - wprowadzanie danych do systemu
  • sporządzanie dokumentów kadrowych np. aneksów, zaświadczeń oraz wniosków do instytucji państwowych (ZUS, NFZ)
  • obsługa systemów CRM oraz SharePoint

Wymagania:

  • umiejętność realizacji zadań wymagających skupienia i koncentracji na szczegółach
  • terminowość, skrupulatność i zdolności organizacyjne
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę w systematycznym i uśmiechniętym zespole, pełnym energii do działania
  • wsparcie i pomoc w bieżącej pracy, bo przecież na opiece znamy się najlepiej
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, dofinasowanie do ubezpieczenia grupoweo oraz Karty MultiSport
  • komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsca pracy
Bitte bewerben Sie sich über die Schaltfläche rechts neben der Anzeige.