Asystent/ka Działu

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży farmaceutycznej zajmująca się tworzeniem oraz wprowadzaniem na rynek wyspecjalizowanych wyrobów medycznych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta/Asystenki Działu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywała obowiązki amdinistracyjno-biurowe takie jak zapewnianie prawidłowego obiegu dokumentów oraz ich archiwizacja, korespondencja mailowa oraz telefoniczna, wsparcie przy organizowaniu spotkań, kontakt z dostawcami, rozliczanie faktur, prowadzenie kalendarza, praca w wewnętrznych systemach informatycznych firmy oraz bieżące wsparcie współpracowników.

Nasz Klient zapewnia:

  • Elastyczny grafik pracy (możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin)
  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet Benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)
  • Dogodną lokalizację (Warszawa Żoliborz)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w biznesowym środowisku pracy
  • Zróżnicowane zadania

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Znajomość języka angielskiego (poziom B1/B2)
  • Doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej
  • Skrupulatność oraz dokładność
  • Zorganizowanie i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Chęć podjęcia długofalowej współpracy

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa