Asystent/ka ds. szkoleń

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat od pon. do pt.
  • Szansę na zdobycie nowych doświadczeń zawodowych
  • Wsparcie przełożonych oraz współpracowników
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu Ms Office
  • Komunikatywny język angielski B1/B2
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Zadania:

  • Koordynowanie organizacji szkoleń oraz ich administracja
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych
  • Bieżąca komunikacja z centralą oraz z pozostałymi działami
  • Tworzenie raportów oraz analiz dotyczących prowadzonych działań
  • Udział w projektach szkoleniowo-rozwojowych

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia