Asystent/ka ds. księgowości należności

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, organizacji skupionej wokół finansowania zakupu nowych i używanych samochodów ciężarowych swojej marki, poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego księgowego ds. należności, który wesprze pracę zespołu księgowego i będzie miał możliwość rozwoju kompetencji z zakresu finansów i rachunkowości.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Przygotowanie alokacji płatności dokonanych przez Klienta w dla potrzeb systemu operacyjnego (LLAS)
  • Wyjaśnianie różnić pomiędzy systemem księgowym EXACT/LLAS
  • Kontakt z Klientem w sprawie nadpłat
  • Uzgadnianie sald bilansowych
  • Wykonanie zadań ad-hoc zleconych przez Przełożonego

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość) bądź w trakcie studiów
  • Znajomość Excela w stopniu średnio zaawansowanym
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (głównie kontakt mailowy)
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz proaktywne podejście do nauki
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • umowa o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia
  • pakiet medyczny
  • opieka sportowa
  • praca w pełnym wymiarze godzin
  • możliwość pracy z wykorzystaniem języka angielskiego

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2022
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa