Opis stanowiska pracy

Wiemy, jak ważne są nowe wyzwania zawodowe, przy zachowaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Staramy się zapewnić takie warunki pracy, aby rozwój zawodowy był motywacją do rozwoju wraz z Firmą, z zachowaniem równowagi potrzeb w życiu osobistym i zawodowym.

Jeżeli chcesz się rozwijać, to jest miejsce dla Ciebie.

W związku z realizacją nowych projektów, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

Rola:

  • Udział w przeglądach i badaniach sprawozdań finansowych oraz innych projektach realizowanych przez biegłych rewidentów i doradców podatkowych,
  • Udział w audytach podatkowych, przeglądach ksiąg itp.
  • Bezpośrednia współpraca z klientami ISP-Audyt w ramach realizowanych projektów,
  • Praktyczne wykorzystywanie znajomości obowiązujących standardów rachunkowości.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia o profilu ekonomicznym (rachunkowość, finansowe lub pokrewne),
  • Zainteresowania tematyką rachunkowości i sprawozdawczości finansowej,
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Dobrej organizacji pracy własnej oraz współpracy z kontrahentem i zespołem,
  • Obowiązkowości i konsekwencji w działaniu,
  • Dobrej znajomości arkusza kalkulacyjnego (Excel) oraz pakietu MS Office,
  • Dyspozycyjności (wyjazdy służbowe).

Wymagania pożądane:

  • Doświadczenie w firmie audytorskiej lub biurze rachunkowym,
  • Zamiar uzyskania uprawnień Biegłego Rewidenta,
  • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego.

Oferujemy:

  • Stałą pracę w doświadczonym zespole biegłych rewidentów, doradców podatkowych, radców prawnych, adwokatów,
  • Udział w różnorodnych projektach dla rozpoznawalnych marek,
  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
  • Rozwój kompetencji zawodowych,
  • Liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (chętnie dzielimy się wiedzą),
  • Pracę w prestiżowym zespole Grupy ISP-Modzelewski – od lat w rankingu najlepszych i najskuteczniejszych firm w swojej dziedzinie,
  • Dodatkowe benefity m.in. wyjazdy integracyjne, opieka medyczna, it.

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy – Audyt Sp. z o.o. już od 2001 wspiera... przedsiębiorstwa gospodarcze w całej Polsce w zakresie usług księgowych oraz kadrowo-płacowych. Zajmujemy się również doradztwem podatkowym oraz przeprowadzeniem badań sprawozdań finansowych. Podczas ponad piętnastu lat istnienia na rynku polskim, zdołaliśmy wypracować sprawdzone techniki działania, które pozwalają na sprawną realizację każdego zlecenia. Dzięki współpracy z ekspertami finansowymi i prawnymi oraz biegłymi rewidentami, przeprowadzane przez nas audyty charakteryzują się wysoką jakością oraz dokładnością.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Finanse , Praca Prawo / Prokuratura