Asystent / Asystentka ds. administracji

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Administracja / Sekretariat

Informacje o projekcie:

  • Branża: IT, Outsourcing
  • Rodzaj zaangażowania: prace administracyjne, wsparcie codziennej pracy różnych działów
  • Lokalizacja: Warszawa, przy Dworcu Zachodnim
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Harmonogram pracy: 20-25h tygodniowo- do uzgodnienia, elastyczne godziny pracy

Zakres zadań:

  • Zarządzanie biurem w sposób pozwalający na jego dobre funkcjonowanie
  • Obsługa recepcji firmy
  • Koordynacja obiegu dokumentów w firmie
  • Przygotowywanie pism, zestawień, raportów
  • Planowanie i koordynacja spotkań oraz wyjazdów służbowych pracowników biura
  • Codzienne wsparcie pracy działu HR, Sprzedaży, Rekrutacji

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz grupowej
  • Skrupulatność i systematyczność

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie oraz elastyczne godziny pracy
  • Kompleksowe szkolenie wprowadzające
  • Dużą swobodę działania i możliwość doboru niezbędnych narzędzi pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.