Architekt IT (praca zdalna)

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

2-16-62326

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Architect IT.

Miejsce pracy: całkowita praca zdalna lub praca z jednego z biur firmy w Polsce.

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie m.in.:
- Prowadzenie prac pod kątem rozwoju całej architektury
- Podejmowanie działań operacyjnych i strategicznych
- Budowa wysokopoziomowych rozwiązań i dobór strategii technologicznej
- Tworzenie i wspieranie rozwoju infrastruktury
- Modernizacja i identyfikowanie obszarów do rozwoju
- Dobór technologii i tworzenie technologicznego planu rozwoju
- Udzielanie wskazówek technicznych odpowiednim zespołom
- Tworzenia planów, które umożliwią terminowe dostarczanie elementów infrastruktury technicznej projektów
- Identyfikacja możliwości poprawy jakości usług w celu zmniejszenia liczby incydentów
- Stosowanie najlepszych praktyk, standardów i aktualnych trendów
- Współpraca z zespołami developerskimi, Product Ownerem, Tech Leadami oraz wysokim managementem i biznesem
- Dbanie o dokumentację projektową

Wymagania:
- Doświadczenie zawodowe jako Architekt IT
- Szeroka wiedza techniczna i znajomość aktualnych trendów na rynku
- Bardzo dobra znajomość infrastruktury
- Znajomość narzędzi IT m.in. Jira, Confluence, TOGAF, SOA
- Duża elastyczność i umiejętność przełożenia wymagań biznesowych na język techniczny
- Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych SCRUM/Agile
- Używanie języka angielskiego na poziomie biegłym
- Wskazane doświadczenie w pracy w międzynarodowych zespołach

Korzyści:
- Możliwość całkowitej pracy zdalnej
- Dowolna forma współpracy (umowa o pracę lub B2B)
- Pakiet świadczeń pozapłacowych przy umowie o pracę
- Certyfikowane szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
- Udział w międzynarodowych projektach

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria