Opis stanowiska pracy

1-7-59440

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy obecnie doświadczonych osób na stanowisko:

AR Team Leader

Zakres obowiązków:
- zarządzanie pracą podległego zespołu (6-7 os.)
- delegowanie i monitorowanie zadań
- motywowanie i szkolenie podległych pracowników
- pomoc przy zadaniach operacyjnych
- księgowanie i alokowanie bieżących płatności przychodzących
- rozwiązywanie niezgodności w fakturach i problemów finansowych
- zarządzanie limitami kredytowymi oraz warunkami kredytowania dla poszczególnych klientów
- codzienny kontakt z managerami oraz klientami z całej Europy

Requirements:
- min. 1 rok doświadczenia w dziale AR lub Cash Collection oraz min. 1 rok doświadczenia na stanowisku z podległym zespołem
- Znajomość języka angielskiego min. B2+
- Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe
- Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Benefits:
- praca w międzynarodowym środowisku
- umowa o pracę
- stabilne zatrudnienie
- możliwość rozwoju
- prywatna opieka medyczna

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2022
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Sprzedaż - Account Management