Opis stanowiska pracy

2-15-59364

Dla naszego Klienta - skandynawskiej firmy z sektora prywatnych usług medycznych i ratowniczych, poszukuję specjalisty na stanowisko:

Application Support Analyst (2 linia)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za globalne wsparcie aplikacji:
- Rozwiązywanie aplikacyjnych problemów i incydentów (2 linia);
- Pomoc we wprowadzaniu nowych funkcjonalności;
- Udział w testowaniu nowych aplkacji;
- Troubleshooting;
- Współpraca z Project Ownerami oraz Project Managerami.

Specyfika pracy: Praca zmianowa 7-23 (2 zmiany po 8 godzin) + on call.

Wymagania:
- Min. roczne doświadczenie we wsparciu aplikacji;
- Doświadczenie w pracy z serwerami;
- Dobre zrozumienie technologii (głownie Microsoftowych);
- Podstawowa znajomosć SQL;
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).
- Umiejętność rozwiązywania problemów.

Korzyści:
- Zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie w firmie o skandynawskiych korzeniach i typowej dla "work life balance" atmosferze pracy;
- Prywatne ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie na życie;
- Dostęp do profesjonalnych szkoleń na poziomie międzynarodowym.

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Analityka , Praca IT - Bazy danych