Michael Page Michael Page

AP Supervisor

Dla jednej z najbardziej rozpoznawanych marek poszukujemy kandydata na stanowisko AP Supervisor. Zatrudniony kandydat będzie odpowiedzialny za nadzorowanie wszystkich procesów AP, koordynację pracy zespołu oraz wdrażanie inicjatyw optymalizacyjnych. Jest to idealne stanowisko dla osób, które są zainteresowane "kontrolingowym" podejściem do obszaru księgowości.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka z branży FMCG.

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie pracy zespołu AP
  • Zapewnienie wysokiej jakości oraz płynności obsługi procesów AP
  • Optymalizacja procesów i procedur w podległym obszarze
  • Analizowanie oraz kontrolowanie KPI
  • Współpraca z zespołem audytu wewnętrznego oraz partnerami zewnętrznymi
  • Kreowanie nowych rozwiązań wspierających poprawność rozliczeń

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe - preferowanie Finanse i Rachunkowość
  • Min. 4-letnie doświadczenie w księgowości, w tym doskonała znajomość procesów AP
  • Doświadczanie w zarządzaniu / nadzorowaniu pracy małego zespołu - mile widziane
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w j. angielskim (min. B2+)
  • Bardzo dobra znajomość systemu SAP
  • Średnio-zaawansowana znajomość MS Excel
  • Proaktywność, odpowiedzialność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i analityczne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Ubezpieczenie na życie
  • Nowoczesne biuro

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page