Opis stanowiska pracy

2-16-46892
Wynagrodzenie: 5500 - 10000 PLN

Wspieramy rozwój Centrum Research& Development międzynarodowego Klienta z branży High Tech & Telco w Warszawie! Obecnie wzmacniamy zespół Ekspertów w obszarze nowych urządzeń mobilnych i Specjalistów od standardów telekomunikacyjnych takich jak ALL-IP Networks, IMS i poszukujemy osób na stanowisko:

Android / Telecommunication Developer (IMS)

Zadania:
-To przede wszystkim rozwój oprogramowania dla najnowszych urządzeń mobilnych (Android) oraz tworzenie wewnętrznych narzędzi diagnostycznych
-Możliwość realizacji zadań w obszarze podzespołów: bezpieczeństwo nawiązywania połączeń, funkcjonalności audio i video, rejestracja usług IMS na serwerze operatora, Rozszerzanie funkcjonalności GSM np. o czat.

Wymagania:
-wykształcenie wyższe o profilu informatyki lub telekomunikacja
-doświadczenie i umiejętność programowania w języku Java i/lub C++
-wiedza i/lub doświadczenie w pracy z technologią IMS i/lub VoIP
-kompetencje komunikacyjne pozwalające na realizację projektów zespołowych także w języku angielskim ze względu na międzynarodowej atmosferę

Korzyści:
-Szansa na współpracę z najlepszymi specjalistami oraz rozwój zawodowy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku pracy
-Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych i prototypów urządzeń mobilnych
-Zatrudnieni w oparciu umowę o pracę
-Pakiet benefitów – opieka medyczna, opieka dentystyczna, ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z ośrodków sportowych (siłownia, basen), kupony lunchowe
-Dofinansowanie nauki języka angielskiego
-Szansa na udział w międzynarodowych eventach branżowych

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - ERP