Opis stanowiska pracy

2-16-55068
Wynagrodzenie: 17000 - 19000 PLN

Dla jednego z naszych klientów, będącego globalnym dostawcą usług IT, poszukujemy osoby na stanowisko Android Developer. Miejsce pracy znajduje się w Warszawie.

Czym będziesz się zajmował:
- Projektowaniem i rozwojem aplikacji pod kątem wytycznych działu R&D;
- Tworzeniem testów jednostkowych;
- Opracowywaniem dokumentacji technicznej.

Wymagania:
- Doświadczenie w React Native & Salesforce Mobile SDK
- Doświadczenie przy projektowaniu i budowaniu aplikacji na platformie Android w Javie;
- Bardzo dobra znajomość Android SDK;
- Bardzo dobra znajomośc języka angielskiego;
- Otwartość na podróze służbowe.

Dodatkowym atutem będzie:
- Zajomość Kotlina, Jiry, Jenkins etc.

Korzyści:
Oferujemy:
-Pracę z innowacyjnymi technologiami;
- Wsparcie doświadczonego mentora;
-Pakiet szkoleń międzynarodowych dopasowanych do Twoich potrzeb.
- Bogaty pakiet benefitów ( prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, Ubezpieczenie nażycie itp. ).

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - ERP