Analityk Finansowy

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kolejnej osoby do zespołu controllingowego, która będzie raportowała bezpośrednio do Dyrektora Finansowego

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma farmaceutyczna

Opis stanowiska

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz raportowanie zgodnie ze standardami grupowymi przy współpracy z działem Księgowości
  • Przygotowywanie comiesięcznych zestawów raportów zarządczych (m.in. P&L)
  • Udział w procesie forecastowania oraz budżetowania
  • Współpraca z innymi działami
  • Znajomość zasad funkcjonowania kapitału pracującego będzie dodatkowym atutem

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (np Finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (tabele przestawne, zaawansowane formuły)
  • Umiejętności analityczne
  • Wiedza z zakresu rachunkowości i księgowań
  • Dobra znajomość j.angielskiego
  • Mile widziane: rozpoczęte kwalifikacji CIMA, ACCA

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bonus roczny
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Finanse , Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia