Analityk Finansowy [Analityk sprzedaży]

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta [firma z sektora produkcyjnego] poszukuję Analityka finansowego. Osoba, która dołączy do organizacji będzie skupiona głównie na analizie sprzedaży [po produktach/regionach/klientach]. Prócz analiz sprzedażowych będzie wspierała dział kontrolingu przy budżetowaniu.

Jest to idealne miejsce dla osoby, która będzie chciała rozwijać się narzędziowo w zakresie analizy danych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z sektora produkcyjnego.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie analiz głównie dotyczących obszaru sprzedaży
  • Uczestniczenie w zamknięciu miesiąca oraz w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego [w tym analiza odchyleń]
  • Przygotowywanie raportów ad hoc
  • Współpraca z innymi zespołami

Profil kandydata

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w analizach finansowych/analizach sprzedaży
  • Bardzo dobra znajomość excela
  • Mile widziana znajomość VBA/SQL/zagadnień związanych z analizą danych
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse)
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (min. B2)
  • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość

Oferujemy

  • Umowa o pracę [po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony]
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wyjścia integracyjne
  • Realne możliwości rozwoju w ramach organizacji
  • Pakiet szkoleń dla pracowników
  • Bardzo dobra lokalizacja - przy linii M1
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page