Opis stanowiska pracy

1-7-62430
Wynagrodzenie: 8000 - 10000 PLN

Dla naszego klienta, jednego z liderów w branży technologii medycznych, poszukujemy kandydatów, którzy chcą dołączyc do niewielkiego zespołu Commercial Excellence na stanowisku analityka biznesowego.
Zespół specjalizuje się w raportach komercyjnych i ściśle współpracuje ze sprzedażą i menedżerami biznesowymi.

Przykładowe zadania:
- analizy dotyczące sprzedaży (m.in. prognozowanie, planowanie, budżetowanie, raporty komercyjne, analiza wyników, trendów i KPI)
- pełny przegląd wyników
- prezentowanie wyników menedżerom i proponowanie kierunków dalszego rozwoju biznesowego
- ścisła współpraca z menedżerami i zespołami sprzedażowymi z regionu CEE

Wymagania:
- co najmniej 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (np. analityk biznesowy, analityk finansowy, specjalista ds. raportowania, kontroler biznesowy, specjalista ds. kontrolingu)
- bardzo dobry angielski (B2+)
- doświadczenie w przygotowywaniu prognoz finansowych
- bardzo dobry Excel, a znajomość narzędzi PowerBI i Salesforce będzie dużą zaletą
- mile widziane wykształcenie finansowe

Korzyści:
- prywatna opieka medyczna
- ubezpieczenie na życie
- karta lunchowa
- Benefts System
- hybrydowy tryb pracy

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Analityka , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse