Opis stanowiska pracy

Kancelaria Marszałek i Partnerzy – Adwokaci z siedzibą w Warszawie, nawiąże współpracę z Adwokatem /Radcą Prawnym

Oczekujemy:

  • co najmniej 3 letniego rzeczywistego doświadczenia zawodowego,
  • doświadczenia w postępowaniach sądowych oraz umiejętności samodzielnego prowadzenia spraw,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, w tym umiejętność sporządzania oraz tłumaczenia dokumentów prawnych (biegła znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem),
  • bardzo dobrej, praktycznej znajomości prawa cywilnego i procedury cywilnej oraz prawa spółek handlowych (znajomość innych dziedzin prawa, w tym przede wszystkim prawa podatkowego będzie dodatkowym atutem),
  • sumienności, skrupulatności, odpowiedzialności, wysokiej kultury osobistej oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej pod presją czasu,
  • kreatywności i znacznie rozwiniętych umiejętności analitycznych.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego przy prowadzeniu ciekawych, pełnych wyzwań spraw oraz projektów prawnych,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, zaangażowania oraz posiadanych kompetencji,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole w prężnie rozwijającej się kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • opiekę medyczną oraz kartę MultiSport,
  • szkolenia oraz kursy językowe.

Preferowana forma współpracy – własna działalność gospodarcza.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń zawierających CV (prosimy o dopisanie klauzuli dotyczącej wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych) za pomocą przycisku "Aplikuj".

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 03.03.2020r.

Z góry dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Prawo / Prokuratura