Administrator ds. szkoleń w dziale rozwoju sieci dealerskiej

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta specjalizującego się w produkcji samochodów dostawczych i ciężarowych poszukujemy osoby na stanowisko: Administrator ds. szkoleń w dziale rozwoju sieci dealerskiej

Miejsce pracy: Warszawa Służew

Wymagania

Opis stanowiska:

• Administrowanie e - learnigową platformą szkoleniową

• Zarządzanie bazą ofert szkoleniowych dostępnych na rynku

• Monitorowanie ofert szkoleniowych

• Zarządzanie kursami, materiałami szkoleniowymi i informacyjnymi

• Logistyczna obsługa procesu szkoleń: planowanie harmonogramu szkoleń, rezerwacja sal, sprzętu, kontakt z trenerami i uczestnikami.

• Monitorowanie procesu poszkoleniowego (ankiety ewaluacyjne, KPI, certyfikaty/dyplomy dla uczestników)

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe

• Język angielski na poziomie komunikatywnym B1/B2

• Chęć do pracy i nauki

• Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych

• Bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu ( Ms Office w szczególności : Word, Ms Excel, Power Point )

• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

• Samodzielność i zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku

• Możliwość korzystania z pakietu benefitów ( Multisport, ubezpieczenie, opieka medyczna)

• Niezbędne narzędzia pracy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa