Opis stanowiska pracy

2-16-57125
Wynagrodzenie: 10000 - 12000 PLN

Dla naszego Klienta, globalnego producenta sprzętu medycznego, poszukujemy osoby na stanowisko: Administrator CNC

Wymagania:
* 5 lat doświadczenia w pracy jako administrator CNC
* znajomość JDE
* znajomość platform opartych na DB2
* mile widziane - doświadczenie w pracy na projektach międzynarodowych

Korzyści:
* prywatna opieka medyczna
* karta Multisport
* kafeteria benefitów
* bonusy wakacyjne i okolicznościowe

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - ERP , Praca IT - Hardware / Information Systems