Opis stanowiska pracy

Admin Assistant
Warszawa
NR REF.: 1155906

We are helping our client, leading e-commerce platform in Asia and America, to establish their new office in Warsaw. The firm has been successfully and rapidly growing since a few years and sees a great potential on Polish market, as a start of further development in Europe.

You will join the company as a Admin Assistant you will be responsible for:
  • Market research and data analysis
  • Assisting in the operational aspects of campaigns, including but not limited to setting up vouchers, cash-back promotions, free shipping promotions, etc.
  • Assisting in setting day-to-day promotional in-app feature settings
  • Supporting and cooperation with other departments
  • Assisting in ensuring smooth and timely execution of campaigns

 You are a perfect candidate if you have:
  • Have Bachelor/ University Degree
  • Ability to learn quickly and acquire new skills
  • Strong work ethics and performance-driven
  • Reliable and good team player who enjoys a fast-paced environment
  • Flexibility to work shifts
  • Have experience in an international company or SSC/BPO

 What can we offer?
  • Contract of employment
  • Private medical care and Multisport card
  • Multinational environment
  • Great development opportunities and chance to learn from the best
  • Having impact on establishing new business
  • Work from our office in the centre of Warsaw, so you can learn from your colleagues

   Do not hesitate to apply and send your CV.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Obsługa klienta