Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest rozpoznawalna firma outsourcingowa. Poszukiwania nowej osoby wiążą się z dynamicznym rozwojem firmy. Organizacja oferuje ciekawe projekty i szeroki zakres zdobywania nowych kompetencji.

Osoba na tym stanowisku podlegać będzie bezpośrednio managerowi księgowości w ramach kilkunastoosobowego zespołu księgowego.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta rozpoznawalnej firmy outsourcingowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Accounting Supervisor

Poszukiwania nowej osoby wiążą się z dynamicznym rozwojem firmy. Organizacja oferuje ciekawe projekty i szeroki zakres zdobywania nowych kompetencji.

Opis stanowiska

  • Nadzór merytoryczny nad księgami rachunkowymi i rozliczeniami podatkowymi grupy klientów
  • Bieżąca organizacja, wsparcie merytoryczne i weryfikacja pracy mniej doświadczonych członków zespołu
  • Przygotowanie i/lub weryfikacja rozliczeń i deklaracji podatkowych
  • Przygotowywanie i/lub weryfikacja sprawozdań finansowych oraz innych raportów finansowych
  • Komunikacja z klientami firmy, w tym anglojęzycznymi

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości
  • Praktyczna znajomość prawa podatkowego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B2/C1)
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w firmie outsourcingowej lub doradczej

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa