Opis stanowiska pracy

1-14-62058
Wynagrodzenie: 7000 - 7500 PLN

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Accounting Specialist

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało m.in.:

- wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży
- księgowanie wyciągów bankowych i sporządzanie przelewów w systemie bankowości elektronicznej
- rezerwowanie kosztów podróży
rozliczanie zaliczek pracowniczych
- potwierdzenie i uzgodnienie sald z kontrahentami i pracownikami
- przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne i klientów
- udział w zamknięciu miesięcznym i rocznym
- koordynacja obiegu dokumentów i archiwizacja dokumentów księgowych

Wymagania:
-co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w dziale księgowym)
- znajomość język angielski: B2 - warunek konieczny
- wykształcenie wyższe (preferowane rachunkowość, finanse lub pokrewne)
- samodzielność w realizacji zadań
- praktyczna znajomość Excela

Korzyści:
- zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość pracy zdalnej
- benefity pozapłacowe m.in. opieka medyczna, karta multisport
- dofinansowanie do nauki języków obcych
- biuro w dogodnej lokaliza

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Doradztwo / Konsulting