Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio współpracować z działem księgowym i będzie odpowiedzialna m.in.:rejestrację faktur w systemie akceptacji faktur oraz wprowadzanie przelewów do systemu bankowości internetowej.

Jest to idealna rola dla osoby, która chciałaby zdobyć wiedzę i doświadczenie w obszarze księgowości, a także ceni sobie globalne środowisko pracy.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta- międzynarodowej firmy z branży nieruchomości poszukujemy osoby na stanowisko:

Accounting Assistant

Opis stanowiska

  • Rejestracja faktur w systemie akceptacji faktur
  • Przesyłanie faktur do zewnętrznych biur księgowych
  • Wprowadzanie przelewów do system bankowości internetowej
  • Współpraca z biurami rachunkowymi
  • Wsparcie w bieżących czynnościach administracyjnych
  • Ścisła współpraca z działem księgowym

Profil kandydata

  • Znajomość podstawowych zagadnień z obszaru finansów lub księgowości
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • Umiejętność szybkiej nauki
  • Sumienność, samodzielność
  • Determinacja do wykonania zleconych zdań

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Pakiet szkoleń

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa