Michael Page Michael Page

Accountant

Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio współpracować z działem księgowym i będzie odpowiedzialna m.in za: księgowanie faktur oraz rozliczanie rozrachunków.

Jest to idealna rola dla osoby, która chciałaby zgłębić swoją wiedzę i doświadczenie w obszarze księgowości, a także ceni sobie globalne środowisko pracy.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - rozpoznawalnej marki z branży nieruchomości poszukujemy osoby na stanowisko:

Accountant

Opis stanowiska

  • Księgowanie faktur zakupu oraz sprzedaży
  • Rozliczanie płatności oraz rozliczeń pracowniczych
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Przygotowywanie deklaracji do GUS
  • Współpraca z działem księgowym i finansowym

Profil kandydata

  • Minimum dwuletnie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość ustawy o rachunkowości
  • Podstawowa znajomość prawa podatkowego (VAT, CIT)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży nieruchomościowej/budowlanej

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Pakiet szkoleń
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page