Zespół szkół i placówek oświatowych, Nauczyciel j.polskiego i etyki

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Zespół szkół i placówek oświatowych
Rodzaj placówki: niepubliczna
Nazwa szkoły/placówki: Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Wał miedzeszyński
Nr domu: 141
Kod pocztowy: 04-987
Telefon: 0228720701
Email: sekretariat@szkola63.waw.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: język polski
Liczba godzin w tygodniu: 20
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2020-05-06
Termin składania dokumentów: 2020-08-31
Opis oferty pracy:

Poszukujemy nauczyciela języka polskiego i etyki oraz wychowawcę. Zatrudnienie w wymiarze 19 godzin zajęć dydaktycznych- język polski, 4 godziny etyka. Praca od września 2020.

Zadania:

prowadzenie lekcji języka polskiego i etyki w szkole podstawowej

planowanie i realizowanie zajęć edukacyjnych zgodnie z podstawą programową

współpraca z rodzicami

pełnienie funkcji wychowawcy

współuczestniczenie w  budowaniu pozytywnego wizerunku placówki

Oferujemy

pracę w niepublicznej szkole podstawowej

atrakcyjne wynagrodzenie

możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

wykształcenie wyższe, z uprawnieniami do prowadzenia zajęć z języka polskiego (mile widziane także etyka)

doświadczenie zawodowe w pracy nauczyciela, co najmniej 5 lat

doświadczenie w pracy dydaktycznej z dziećmi w szkole podstawowej

cierpliwość, odpowiedzialność (współpraca z rodzicami, uczniami i nauczycielami)

wysoka kultura osobista, rzetelność, punktualność, dokładność i zaangażowanie

CV prosimy wysłać na adres: rekrutacja@szkola63.waw.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922.)."