Zbrojarz/Betoniarz. Legionowo - zakład prefabrykacji. Od zaraz, kwatery darmowe

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Legionowo, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma VBPREF zatrudni do swojego zespołu osób na stanowisko:

Zbrojarz-Betoniarz-Cieśla

Zadzwoń, wysyłaj SMS lub kontakt na WhatsApp       tel. 502 267 530

SMS o treści „prefabrykacja Legionowo  ”  oddzwonię.

Firma VBPEF zatrudni od zaraz pracownika budowlanego, najlepiej który zna się na szalunkach, zbrojeniach, betonie. Fajnie by było, gdyby pracował w zakładzie prefabrykacji, ale może być osoba, pracująca na budowach.

Kontakt TYLKO osób z doświadczeniem, może być mniejszym.

Betoniarz-Zbrojarz-Cieśla – zakład prefabrykacji

Stawki: od 20 do 30 zł na rękę/godzinę. Stawka zależna od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Jakie są zadania: montaż szalunków, montaż zbrojeń w formach, ich zalewanie betonem, produkcja elementów prefabrykowanych.

Czego oczekujemy od pracownika:  doświadczenie w pracach żelbetonowych, znajomość montażu/demontażu szalunków, samodzielne wiązanie zbrojeń.

Praca od pn-pt, mogą być soboty, ale nie muszą, przeważnie praca po 8-10 godzin dziennie. Jest umowa o pracę, firma zapewnia odzież, narzędzia, daje premie za polecenia pracownika.

Dla osób z poza miasta są darmowe noclegi.

Spotkanie i rozmowa z kierownikiem - konieczne.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna