Zatrudnimy lekarzy: dermatologa, endokrynologa, laryngologa.

Kompendium24

Warszawa, mazowieckie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
Poradnia Geriatryczna OCM

Specjalizacja: Dermatologia i wenerologia, Endokrynologia

W związku z dynamicznym rozwojem poradni geriatrycznej nawiążemy współpracę z specjalistami dermatologii, endokrynologii, laryngologii.

Opis stanowiska:
- udzielanie świadczeń medycznych w zakresie konsultacji komercyjnych na terenie Warszawy (ul. Brzeska 2),

Wymagania:
- ukończona specjalizacja lekarska bądź ukończony 3 rok specjalizacji,
- umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
- nastawienie na jakość obsługi Pacjenta,
-punktualność,

Oferujemy:
- możliwość pełnego skoncentrowania się na leczeniu Pacjentów,
- miłą i przyjazną atmosferę w placówce,
- pracę w oparciu o kontrakt gospodarczy,
- pracę w zespole ukierunkowanym na efektywną i profesjonalną pomoc Pacjentom,
-elastyczny grafik pracy, 1 raz w tygodniu 2-3 godziny,
-atrakcyjne wynagrodzenie,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm." .
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.