Zatrudnię Rejestratora / Rejestratorkę Medyczną

Praca.farmacja.pl

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy REJESTRATORKI/A MEDYCZNEJ/GO

OPIS STANOWISKA:

- rejestracja nowych pacjentów, umawianie wizyt

- obsługa telefoniczna i mailowa

- rozliczenia płatności za leczenie

- archiwizacja dokumentacji medycznej

WYMAGANIA:

- wyższe wykształcenie

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność profesjonalnej obsługi pacjenta

- sumienność, dobra organizacja czasu pracy

- umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej

- wysoka kultura osobista

- doświadczenie pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

- mile widziana znajomość programu estomed lub felgdent

OFERUJEMY:

- pracę w bardzo nowoczesnej klinice w miłej atmosferze

- atrakcyjne warunki pracy

- pakiet medyczny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.