Zatrudnię Fryzjera lub Fryzjerkę od zaraz

Beauty & Skin Experts

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Przyjmę do pracy w salonie Fryzjersko-kosmetycznym prosperującym od 8 lat Fryzjerkę /Fryzjera z doświadczeniem. Salon mieści się na Wilanowie ul. Sarmacka 20/136.

Salon powstał z myślą o wszystkich, którzy w zaciszu pięknego Wilanowa pragną kompleksowo zadbać o swój wygląd.

Gabinet oferuje zabiegi z zakresu: kosmetyki i kosmetologii estetycznej, pielęgnacji dłoni i stóp, masaży, a także fryzjerstwa oraz trychologii.

OBOWIĄZKI

Do podstawowych obowiązków pracownika będzie należało:

- utrzymanie dobrych relacji ze stałymi klientami,

- budowanie nowych relacji z nowymi klientami,

- utrzymanie w czystości miejsca pracy

WYMAGANIA

Od idealnego kandydata oczekujemy:

- strzyżenie zarówno kobiet jak i mężczyzn,

- mile widziana twórczość artystyczna,

- znajomość technik modelowania włosów,

- znajomość technik koloryzacyjnych,

- zaangażowanie,

- sumienność w działaniu.

OFERUJEMY:

- atrakcyjne wynagrodzenie, (3600 + procent)

- szkolenia podnoszące kwalifikację,

- dobre warunki pracy,

- duże możliwości rozwoju, (między innymi kursy i szkolenia)

Telefon kontaktowy 606 90 66 90 Iwona

www.salonbeautyskin.pl

Prezentacja firmy

http://www.salonbeautyskin.pl/ <br/> <br/>Beauty & Skin Experts <br/> <... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 200PLN - 3 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna