Zastępca Kierownika Działu IT

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1136890

Twoja nowa firma:
Dystrybutor artykułów FMCG (chemia gospodarcza, kosmetyki), posiadający sieć kilkudziesięciu drogerii oraz zatrudniający kilkuset pracowników. Firma posiadamagazyn centralny w Warszawie oraz kilka terminali przeładunkowych.

Twoja nowa rola:
Zastępca Kierownika IT będzie odpowiadał za bieżące sprawy działu, będzie ściśle współpracował z Kierownikiem działu w zakresie zarządzania zespołem.

Zakres obowiązków:
- wdrożenie nowego systemu ERP i zarządzanie powdrożeniowe (prowadzenie projektu, udział w wyborze, dopasowanie programu, kontakt z dostawcą programu oraz budowa i utrzymanie dobrych relacji, bieżący nadzór nad przygotowaniem i realizacją projektu wdrożeniowego, organizacja i nadzór nad prawidłowym przepływem informacji dot. projektu, stworzenie i odpowiedzialność za harmonogram wdrożeniowy oraz raportowanie postępów w realizacji, przydział zadań)

- opracowywanie planów rozwoju działu (budowa/rozbudowa działu, podział obowiązków we współpracy z Kierownikiem Działu);

- prowadzenie projektów IT;

- kreowanie nowych rozwiązań;

- zarządzanie komunikacją między zespołami biznesowymi, a IT;

- analiza pracy działu;

- zarządzanie podległym zespołem (rozliczanie zadań, plan pracy działu, ocena pracownicza, urlopy, premie przy akceptacji Kierownika Działu, raportowanie do Kierownika i Prezesa, budowanie atmosfery angażującej zespół).

- odpowiedzialność za dokumentację: faktury oraz dokumentację pracowniczą.

Klucz do sukcesu:
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami/projektami/zespołami IT;
  • Bardzo dobrze rozwinięte kompetencje komunikacyjne;
  • Umiejętność planowania pracy własnej oraz podległego zespołu;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku technicznym bardzo mile widziane.

Co otrzymasz w zamian:
  • Możliwość współpracy w oparciu o umowę B2B;
  • Możliwość realnego wpływu na kształt podległego obszaru w organizacji (płaska struktura)
  • Pakiet medyczny;

Dalsze kroki:
Jeśli jesteś zainteresowany powyższą rolą, kliknij „Apply now”, aby przekazać swoje CV lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Jeśli ta praca nie jest dla Ciebie odpowiednia, ale szukasz nowych wyzwań, skontaktuj się z nami w celu uzyskania poufnej dyskusji na temat swojej kariery.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland