Zastępca Dyrektora Produktu Dystrybucji Krajowej

ROHLIG SUUS Logistics SA

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa
W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

OFERUJEMY:

  • bezpośredni wpływ na strategię produktu i jej realizację,
  • płaską strukturę skracającą proces decyzyjny i zwiększającą elastyczność w proponowanych rozwiązaniach,
  • dużą swobodę w doborze metod osiągnięcia rezultatów biznesowych,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się i elastycznej organizacji.

OCZEKIWANIA:

  • Min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w produkcie dystrybucji krajowej,
  • Doskonała znajomość kwestii operacyjnych w obszarze drobnicy krajowej,
  • Umiejętności i doświadczenia związane ze współpracą z klientami;
  • Umiejętność pracy w zespole, budowania zaangażowania i pozytywnej atmosfery wśród współpracowników,
  • Sprawne podejmowania decyzji i wdrażania uzgodnień w życie,
  • Umiejętności negocjacyjne i dyplomatyczne,
  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do częstych podróży służbowych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,

ZADANIA:

  • Współtworzenie strategii, zarządzanie i wyznaczanie kierunku rozwoju produktu,
  • Wsparcie działów operacyjnych, poprzez bieżący kontakt i współpracę,
  • Nadzór nad realizacją budżetu w produkcie,
  • Bieżąca współpraca z działem sprzedaży,
  • Kreowanie rozwiązań w obszarze IT i narzędzi wspierających rozwój produktu dystrybucji krajowej,
  • Prowadzenie projektów związanych z rozwojem produktu,
  • Współpraca z innymi działami, mająca na celu kreowanie synergii produktowych i rozwój biznesu,
  • Bliska współpraca z Kierownikiem Działu Analiz i Dyrektorem Floty,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.