ZASTĘPCA DYREKTORA DEPARTAMENTU PRAWNEGO

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

· Uprawnienia radcy prawnego

· Minimum pięcioletnie doświadczenie jako in-house lawyer w towarzystwie funduszy inwestycyjnych lub w kancelarii obsługującej fundusze inwestycyjne (warunek konieczny)

· Doświadczenie w samodzielnym wykonywaniu obowiązków, umiejętność pracy pod presją czasu i nad kilkoma projektami jednocześnie

· Doświadczenie w nadzorowaniu pracy innych pracowników będzie dodatkowym atutem

· Doświadczenie w obsłudze funduszy inwestycyjnych zamkniętych (warunek konieczny), w tym w procesach przejęcia zarządzania funduszem i likwidacji funduszy

· Bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, handlowego, przepisów dot. rynku finansowego, w szczególności przepisów dot. funkcjonowania funduszy inwestycyjnych, zasad ładu korporacyjnego instytucji nadzorowanych

· Znajomość jez. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (w mowie i piśmie)

· Samodzielność i energia w działaniu

· Umiejętność koordynowania projektów, wyznaczania priorytetów oraz organizowania własnego czasu pracy i innych pracowników Departamentu Prawnego

· Sumienność, dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

· Zdolności analityczne oraz umiejętność jasnego formułowania myśli

· Zaangażowanie i odpowiedzialność w zakresie realizacji obowiązków

· Umiejętność współpracy z innymi departamentami

· Umiejętności budowania relacji i efektywnej współpracy z ludźmi o różnych typach osobowości

Zakres obowiązków:

· Bieżące wsparcie Dyrektora Departamentu Prawnego

· Obsługa bieżącej działalności funduszy inwestycyjnych, w tym udział w przygotowywaniu dokumentacji dot. nabycia/zbycia lokat, wykupów certyfikatów inwestycyjnych oraz zgromadzeń inwestorów i rad inwestorów funduszy

· Samodzielne tworzenie dokumentacji funduszy inwestycyjnych zamkniętych zarządzanych przez towarzystwo, w tym projektów statutów funduszy inwestycyjnych, warunków emisji certyfikatów inwestycyjnych, dokumentów związanych z działalnością funduszy, w tym umów o wykonywanie funkcji depozytariusza, umów dot. wyceny aktywów, umów dystrybucyjnych certyfikatów

· Bieżące śledzenie przepisów pod kątem zmian dotyczących zakresu działalności Towarzystwa i zarządzanych funduszy.

Oferujemy:

· Stabilne warunki pracy

· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku ambitnych, nastawionych na sukces ludzi

· Możliwości udziału w szkoleniach rozwijających kompetencje

· Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój umiejętności poprzez udział w ciekawych i wymagających projektach

· Pakiet opieki medycznej

· Niezbędne narzędzia pracy

· Dołączenie do dynamicznie rozwijającej się organizacji z lokalizacją w samym centrum miasta

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Prawo / Prokuratura