Wsparcie Działu Sprzedaży (elastyczny czas pracy)

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa/ Mokotów

Nr. Ref: BO/03/19

Obowiązki:

• Wsparcie Działu Sprzedaży kart paliwowych;

• Aktualizacja danych w systemie;

• Przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji (cyklicznych oraz w trybie ad hoc);

• Aktualizacja narzędzi wspierających i automatyzujących procesy raportowania oraz obsługi klientów B2B;

• Wsparcie w bieżących procesach projektowych.

Wymagania:

• Dostępność min. 3 dni w tygodniu;

• Znajomość języka angielskiego min. B2;

• Bardzo dobra znajomość Excel - warunek konieczny;

• Zdolności analityczne;

• Mile widziane doświadczenie w pracy w strukturach sprzedaży.

Oferta:

• Praca w przyjaznym otoczeniu oraz młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole;

• Elastyczny czas pracy;

• Możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć na uczelni;

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.