Wsparcie Działu Marketingu i Komunikacji

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Miejsce pracy: Warszawa/Mokotów

Nr. Ref: PEK/01/2019

Obowiązki:

• Wsparcie działu Marketingu i Komunikacji w zakresie prowadzonych projektów;

• Wsparcie PR Managera;

• Zarządzanie treścią na wewnętrznym portalu firmowym;

• Współtworzenie newslettera firmowego;

• Wsparcie w zakresie przygotowywania prezentacji, newsletterów, artykułów oraz tłumaczeń komunikatów;

• Wsparcie w organizowaniu eventów.

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe (Dziennikarstwo, PR, Filologia angielska, Marketing);

• Dobre umiejętności organizacyjne;

• Umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne;

• Mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym zakresie;

• Znajomość j. angielskiego na poziomie C1.

Oferta:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• Opieka medyczna;

• Przyjazna atmosfera pracy;

• Rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.