Wsparcie działu księgowego / Młodsza Księgowa/-y

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Wsparcie działu księgowego/Młodsza Księgowa/-y

Numer Referencyjny: L/MK/2018

Zakres zadań:

•Wsparcie w procesie sprawdzania poprawności księgowań dokumentów importowych oraz dotyczących napraw gwarancyjnych;

•Księgowanie dokumentów dotyczących wsparcia sprzedaży;

•Wsparcie w zakresie audytu zewnętrznego i wewnętrznego oraz rocznych sprawozdań/raportów;

•Archiwizacja dokumentów księgowych;

•Wsparcie działu księgowego oraz przełożonego w bieżących działaniach.

Wymagania:

•Doświadczenie na podobnym stanowisku;

•Bardzo dobra znajomość programu Excel;

•Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

•Odpowiedzialność, sumienność, terminowość oraz dobra organizacja własnej pracy.

Oferujemy:

•Praca „od zaraz” na okres 6 miesięcy;

•Umowę zlecenie/umowę o pracę tymczasową;

•Wynagrodzenie do ustalenia;

•Pracę w godzinach: 8:30 – 17:30 (pon-czwartek), 8:30 – 15:30 (piątek);

•Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie, która jest liderem na rynku w branży elektronicznej.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.