Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/10/2018.

Własyny gabinet bez kosztów i ryzyka finansowego

Warszawa, mazowieckie

Kompendium24

Opis stanowiska pracy

Centrum Telemedycyny i Biomechaniki MDT Medical. Centrum Medyczne

Specjalizacja: Medycyna rodzinna, Pediatria

Nowo otwarte nowoczesne Centrum Medyczne w centrum Warszawy, poszukuje lekarzy wszystkich specjalności do współpracy na zasadzie fee for service, co daje realne możliwości rozwinięcia własnej praktyki lekarskiej bez kosztów i bez ryzyka.
Oferujemy wsparcie marketingowe, program HIS, system IT, recepcję, rozliczenia z pacjentami, negocjancje z prywatnymi ubezpieczeniami, programy promocyjne oraz dostęp do pełnego zaplecza diagnostycznego oraz w pełni wyposażone gabinety.
Dodatkowo możliwa jest praca zdalna w ramach naszegio zespołu telemedycznego.
Godziny - od 1 godz. / miesiąc
Stawka: 60% przychodów.
Koszty: 217 PLN za wpis do rejestru Wydziału Zdrowia potrącany z przychodów, bez innych kosztów.

Prezentacja firmy

Największy portal lekarski w Polsce.

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia