Web Developer / Frontend Developer

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Opis stanowiska pracy

Dla Naszego klienta, w tworzeniu dedykowanych aplikacji internetowych oraz mobilnych, który świadczy również usługi w zakresie outsourcingu programistycznego, poszukujemy, osoby na stanowisko: Web Developer

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków: udział w projektach w zakresie rozwoju aplikacji bankowości elektronicznej  w nowej warstwie fontenduprace projektowo - programistyczne

Wymagania

Wymagania:

-Min. 3 letnie komercyjne doświadczenie związane z tworzeniem aplikacji webowych

-Komercyjne doświadczenie związane z technologiami: Angular 2/4/6, TypeScript/JavaScritp, HTML5, CSS3

-Dobra znajomość znajomość technologii: JQuery, JSON, AJAX, XML, LESS/SASS, ES6

-Doświadczenie z zakresie projektowania aplikacji webowych

-Umiejętności analityczne umożliwiające przełożenie wymagań biznesowych na projekt aplikacji webowej

-Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne  i interpersonalne

-Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

-Wyższe wykształcenie informatyczne (lub pokrewne kierunki)

Klient oferuje:

-Zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub B2B

-Elastyczne godziny pracyMożliwości rozwojowe – wyjazdy na konferencje, budżet szkoleniowy

-Prywatna opieka medyczna Luxmed

-Karta Multisport

-Spotkania firmowe i wyjścia integracyjne

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy