Opis stanowiska pracy

Obecnie w związku z rozwojem działu e-commerce, poszukujemy kandydatów na stanowisko Web Analityka (Conversion Rate Optimization Specialist).

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest znana firma retailowa, będąca producentem i dystrybutorem odzieży oraz sprzętu sportowego, działająca w modelu omnichannel.

Opis stanowiska

  • Zaawansowana analiza profilu Klienta i jego zachowań w kanale online
  • Analiza efektywności źródeł ruchu na stronie www (e-commerce)
  • Rozbudowa systemów raportowych i źródeł danych
  • Konfiguracja i weryfikacja narzędzi analityki internetowej
  • Realizacja i weryfikacja określonych KPI, a także rekomendowanie zmian
  • Analiza i optymalizacja konwersji, poszukiwanie usprawnień w obszarze UX i UI
  • Raportowanie i prezentacja wniosków z analiz i raportów
  • Tworzenie rekomendacji kierunku działań na potrzeby tworzenia strategii performance marketingu
  • Implementacja i audyt narzędzi analitycznych

Profil kandydata

  • Min. 2.5 roku doświadczenia na stanowisku związanym z analityką internetową;
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Excel, SQL oraz Google Analytics, narzędzi do Heatmap i Google Data Studio;
  • Język angielski w stopniu średnio-zaawansowanym (B1-B2);
  • Chęć do ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji
  • Dobre zdolności komunikacyjne
  • Pasja do sportu

Oferujemy

  • Elastyczność co do godzin pracy i home office, jak również formy współpracy (umowa o pracę / B2B)
  • Możliwość wyboru szkoleń zewnętrznych podnoszących kwalifikacje zawodowe

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce