Michael Page Michael Page

UX Designer

Na stanowisku UX Designera dołączysz do międzynarodowego zespołu odpowiedzialnego za narzędzia na międzynawowych platformach edukacyjnych. W ramach swoich obowiązków będziesz odpowiedzialny za tworzenie nowych rozwiązań jak i dbanie o prawidłowe działanie już istniejących narzędzi.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest wiodąca na europejskim rynku firma edukacyjna i medialna oferująca drukowane i cyfrowe treści i platformy edukacyjne. Na potrzeby jej rozwoju poszukujemy osoby na stanowisko UX Designera, który dołączy do międzynarodowego zespołu.

Opis stanowiska

  • Tworzenie i utrzymanie platformy edukacyjnej
  • Współpraca z innymi zespołami w firmie, aby zrozumieć wymagania biznesowe, techniczne oraz użytkownika
  • Zbieranie najlepszych praktyk obowiązujących w firmie, definiowanie wspólnych zasad wraz z zespołem i interesariuszami
  • Definiowanie podstawowego przepływy UX i zasad interakcji, dostarczanie szczegółów projektu UI, gdzie to konieczne
  • Definiowanie i utrzymanie architektury informacji systemu projektowania
  • Opracowanie i utrzymanie przejrzystej dokumentacji oraz współpraca z programistami w procesie tworzenia komponentów
  • Tworzenie i utrzymanie przewodnika stylu
  • Zapewnienie wsparcia dla menedżerów produktu, projektantów i innych interesariuszy w kwestiach związanych z systemem projektowym
  • Przekazywanie projektów, werbalnie i wizualnie, zainteresowanym stronom i innym członkom zespołu oraz proaktywne reagowanie na wszelkie opinie
  • Uczestniczenie w pracach projektowych systemu projektowego Figma.
  • Wykonywanie innych obowiązków związanych z systemem projektowania, w zależności od potrzeb

Profil kandydata

  • Silne umiejętności komunikacyjne
  • Płynna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) - praca w języku angielskim
  • -Silne zainteresowanie projektowaniem dostępnych i integracyjnych produktów cyfrowych
  • Proaktywna postawa
  • Ambicja w zakresie jakości
  • Nastawienia na projektowanie systemów
  • Wiedza na temat dostępności cyfrowej (standardy ADA i WCAG) oraz równości i dostępu do technologii cyfrowych
  • Osoba z pasją i motywacją posiadająca co najmniej 4-letnie doświadczenie w projektowaniu UX.

Mile widziane

  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji onboardingu i wsparcia klienta
  • Doświadczenie w projektowaniu systemów
  • Pedagogiczne zrozumienie

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Praca w 100% zdalna lub w jednym z biur
  • Podstawowe benefity
  • Bonus
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page