Oferta wyróżniona

UX Designer

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Dla naszego Kilenta - jednego z liderów branży ubezpieczeń, działającego również w sektorze inwestycyjnym - poszukujemy osób na stanowisko UX Designer

Lokalizacja: Warszawa

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Umiejętności kreacji strony www
  • Przygotowanie makiet
  • Projektowanie makiet
  • Umiejętność projektowania graficznego, cięcia i osadzenie w HTML/CSS (mając na uwadze UX).
  • Znajomość HTML/CSS

Kandydat będzie odpowiedzialny za:

  • całościowe przygotowanie rozwiązania (od designu biznesowego, projektu graficznego i makiety, poprzez jej „pocięcie” i osadzenie w HTML)
  • Projektowanie kreacji

Oferujemy

  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B via Devire
  • Pakiet benefitów – prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Atrakcyjną lokalizację pracy w biurze Klienta

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy