Michael Page Michael Page

UI Designer

Na stanowisku UI Designera dołączysz do międzynarodowego zespołu odpowiedzialnego za narzędzia na międzynawowych platformach edukacyjnych. W ramach swoich obowiązków będziesz odpowiedzialny za tworzenie nowych rozwiązań jak i dbanie o prawidłowe działanie już istniejących narzędzi.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest wiodąca na europejskim rynku firma edukacyjna i medialna oferująca drukowane i cyfrowe treści i platformy edukacyjne. Na potrzeby jej rozwoju poszukujemy osoby na stanowisko UI Designera, który dołączy do międzynarodowego zespołu.

Opis stanowiska

  • Tworzenie i dokumentowanie projektów, które są estetyczne, łatwe w użyciu i dostępne dla użytkowników
  • Definiowanie stylu systemu projektowego oraz sposobu, w jaki system projektowy dostosowuje się wizualnie do różnych marek i usług.
  • Utrzymanie systemu projektowania dla wielu marek w Figma
  • Zapewnienie przejrzystej dokumentacji i współpraca z programistami w procesie tworzenia komponentów
  • Zdefiniowanie wspólnych zasady wraz z zespołem i interesariuszami
  • Dbanie o zgodność wytycznych dotyczące marki organizacji z naszymi zasadami UX i projektowania
  • Kontrola jakości wizualnej
  • Zapewnienie wsparcie jako ekspert merytoryczny, szczególnie dla projektantów w zakresie wykorzystania systemu projektowania w ich codziennej pracy nad produktem/UI
  • Przekazywanie projektów, ustnie i wizualnie, interesariuszom i innym członkom zespołu oraz proaktywne reagowanie na wszelkie uwagi
  • Wykonywanie innych obowiązków związanych z systemem projektowania, w zależności od potrzeb

Profil kandydata

  • Silne umiejętności komunikacyjne
  • Płynna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) - praca w języku angielskim
  • Duże zainteresowanie projektowaniem dostępnych i integracyjnych produktów cyfrowych
  • Proaktywna postawa
  • Ambicja w zakresie jakości
  • Nastawienia na projektowanie systemów
  • Wiedza na temat dostępności cyfrowej (standardy ADA i WCAG) oraz równości i dostępu do technologii cyfrowych.
  • Osoba z pasją i motywacją posiadająca co najmniej 4-letnie doświadczenie w projektowaniu UX.

Mile widziane

  • Branding
  • Doświadczenie w projektowaniu systemów
  • Doświadczenie w tworzeniu stron wsparcia / wytycznych

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Praca w 100% zdalna lub w jednym z biur
  • Podstawowe benefity
  • Bonus
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page