Hays Poland

Trener IT

Warszawa
Trener IT
Warszawa
NR REF.: 1096597

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta –firmy z sektora publicznego – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Trener IT

Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: kontrakt B2B (preferowana współpraca długofalowa)

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe w obszarze informatyki,
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu IT,
  • znajomość technologii: .NET, Java,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2),
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem (kompetencje menadżerskie),
  • znajomość metodyki SCRUM.

Zadania:
  • koordynowanie programu praktyk studenckich,
  • prowadzenie „on boardingu” dla uczestników programu praktyk,
  • opracowywanie we współpracy ze SCRUM Masterem zadań do realizacji na konkretnych projektach dla praktykantów,
  • bieżąca współpraca ze SCRUM Masterem,
  • zarządzanie „rejestrem wymagań” w tym dobór, aktualizacja i uzupełnianie wymagań powierzanych uczestnikom programy do realizacji w poszczególnych etapach,
  • bieżąca komunikacja z praktykantami,
  • udział w spotkaniach scrumowych,
  • bieżące wsparcie stażystów w celu optymalizacji prac realizowanych w ramach powierzonych zadań, w tym nadzorowanie prawidłowości przebiegu programu zgodnie z dobrymi praktykami metodyki SCRUM.

Oferujemy:
  • benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport,
  • partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland