TRENER DS. ROZWOJU

Warszawa, mazowieckie

Getin Noble Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników (specjalistów, kadry menedżerskiej),
  • Tworzenie programów szkoleniowych oraz materiałów pomocniczych dla uczestników szkoleń,
  • Współudział w opracowywaniu i wdrożenie procesu badania potrzeb szkoleniowych wraz z analizą wyników i opracowywaniem rekomendacji dalszych działań,
  • Współudział w opracowywaniu ścieżek karier pracowników Banku i wsparcie jednostek merytorycznych  w  zarządzaniu tym procesem.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów rozwojowych/szkoleniowych bądź w zarządzaniu zespołem,
  • Wiedza dotycząca projektowania i prowadzenia szkoleń,
  • Praktyczna znajomość narzędzi pakietu Microsoft Office,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Kreatywność i innowacyjność w działaniu,
  • Umiejętność jasnego i rzeczowego argumentowania.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodne akcje w ramach funduszu socjalnego,
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w  energicznym i ambitnym zespole w najbardziej innowacyjnym Banku w Polsce.

Wymagania

z dopiskiem:

Nr ref: IP/WSZ/TR/06/19

Z naszych usług korzysta dziś ponad 1,8 mln Klientów, a produkty Getin Banku dostępne są w... ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu kupionego 25 maja 2004 r. przez Getin Holding, regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach. W grudniu 2004 roku Getin Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi. Rok później zakończona została transakcja zakupu Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. W marcu 2006 oddziały
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia , Praca Kadra zarządzająca , Praca Bankowość , Praca Inne , Praca Badania / Rozwój