Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kontrakty realizowane na terenie całej Polski

Opis stanowiska i zakres obowiązków:

  • nadzór nad pracą grupy pracowników zajmującej się bieżącym utrzymaniem nawierzchni kolejowej, podtorza i budowli inżynieryjnych oraz nad wykonywaniem prac naprawczych gwarantujących bezpieczeństwo ruchu kolejowego;
  • sporządzanie harmonogramów napraw i raportów na temat infrastruktury kolejowej;
  • organizacja pracy i przestrzeganie procesów technologicznych robót przy bieżącym utrzymaniu i konserwacji infrastruktury kolejowej;
  • analiza i definiowanie zakresu potrzeb na remonty, materiały i części do utrzymania torów i rozjazdów;
  • współpraca oraz nadzór nad firmami wykonującymi zlecone naprawy torów i podtorza;
  • zapewnienie efektywnej komunikacji w zespole;
  • sporządzanie dziennych raportów z wykonywanych czynności dla grupy podległych pracowników.

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze lub średnie o specjalności związanej z budową i utrzymaniem nawierzchni kolejowej;
  • aktualne uprawnienia do pracy na stanowisku toromistrza;
  • doświadczenie w kierowaniu pracami torowymi;
  • znajomość zagadnień z zakresu budowy i utrzymania dróg kolejowych oraz o ruchu drezyn, maszyn torowych i pociągów gospodarczych uruchamianych do wykonywania robót;
  • posługiwanie się schematami rozjazdów, czytanie rysunków technicznych wykonywanie szkiców, a także wykonywanie pomiarów instrumentami do niwelacji i tyczenia osi toru i obiektu;
  • samodzielność, odpowiedzialność oraz inicjatywa w działaniu;
  • dobry stan zdrowia;
  • dyspozycyjność i gotowość odbywania podróży służbowych w tym w weekendy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce;
  • pracę  przy ciekawych projektach;
  • możliwość zdobycia  doświadczenia zawodowego i  rozwoju umiejętności (szkolenia);
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych;
  • program sportowo – rekreacyjny;
  • pakiet medyczny;
  • ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • zakwaterowanie w okolicach budowy.

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • dokumenty potwierdzające posiadane uprawnienia.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Nasza Spółka działa na terenie całej Polski.Zatrudniamy najlepszych fach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne