Opis stanowiska pracy

6-19-57191

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży e-commerce, w związku z rozwojem struktur działu poszukujemy osoby na stanowisko Junior Translation Coordinator with Russian.

Zakres zadań:
- Wsparcie Managera E-sklepu na region Rosji, Ukrainy w zadaniach operacyjnych
- Przygotowywanie kampanii marketingowych, optymalizacja sklepu internetowego
- Aktualizacja danych dotyczących produktów promowanych na stronie (uzgadnianie cen produktów)
- Współpraca z zespołem marketingu w przygotowywaniu materiałów promocyjnych
- Bieżące administrowanie sklepem internetowym (ustawianie promocji, aktualizacja oferty, zmiana szaty graficznej etc.)
- Analiza efektów prowadzonych akcji i kampanii marketingowych

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego i angielskiego
- Doświadczenie w tłumaczeniach
- Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne, energia i samodzielność w działaniu
- Umiejętność pracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
- Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office (w szczególności power point, Excel) i Photoshop
- Doświadczenie w środowisku korporacyjnym będzie dodatkowym atutem

Korzyści:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów
- Benefity pozapłacowe (pakiet benefitów, premia roczna, dodatkowe dni wolne)
- Praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Biuro w centrum Krakowa

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja , Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Praca w mediach / dziennikarstwo