Opis stanowiska pracy

6-6-57189

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży E-commerce, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Tłumacz języka niemieckiego
Zadania:

- tłumaczenie strony internetowej firmy z języka niemieckiego na język angielski oraz z języka angielskiego na język niemiecki
- obsługa panelu administracyjnego sklepu
- wsparcie Managera działu w codziennych obowiązkach

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego- poziom C1
- mile widziane wcześniejsze doświadczenie zawodowe w tłumaczeniu z języka niemieckiego na język angielski
- dobra organizacja pracy, komunikatywność
- dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin

Korzyści:
- umowa o pracę tymczasową na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
- pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport)
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta