Tłumacz języka niemieckiego

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1113331

Dla jednego z klientów, międzynarodowej firmy z siedzibą w Krakowie, poszukujemy obecnie osoby z j. niemieckim na stanowisko koordynatora projektów tłumaczeniowych.

Do zadań należeć będzie koordynowanie projektów tłumaczeniowych oraz kontakt z klientem zewnętrznym. Osoba na stanowisku koordynatora będzie główną osobą kontaktową dla klientów zewnętrznych, będzie odpowiedzialna za opiekę nad klientem oraz zarządzaniem całym procesem tłumaczeniowym.

Poszukujemy osób z biegłą znajomością języka niemieckiego (C1/C2) oraz bardzo dobrą j. angielskiego (B2). Wcześniejsze doświadczenie w zarządzaniu projektami/obsłudze klienta zewnętrznego/tłumaczeniach lub wykształcenie ze specjalizacją tłumaczeniową jest wymagane.

Nasz Klient oferuje pracę w ciekawym, międzynarodowym środowisku, atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy