Tłumacz (język niemiecki - angielski)

MIINTO TECH PL Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

SHOWROOM to największa w Europie Środkowej platforma internetowa oferująca starannie wyselekcjonowane produkty od najlepszych niezależnych projektantów i marek modowych.

Jesteśmy zgranym, ponad sześćdziesięcioosobowym zespołem pasjonatów mody, e-commerce i technologii. Nasza siedziba mieści się w starej fabryce w samym centrum Warszawy przy ul. Hożej 51. Niedawno otworzyliśmy też biuro w Berlinie (w samym sercu Mitte) tuż obok Rosenthaler Platz.

W związku z prężnym rozwojem naszej firmy, aktualnie szukamy osoby na stanowisko
Tłumacza (język niemiecki - angielski)

Twoje główne zadania to:

  • wsparcie językowe dla działu marketingu
  • tłumaczenia wypowiedzi i artykułów do prasy
  • weryfikacja ostatecznych tekstów z języka polskiego na angielski, z angielskiego na niemiecki i odwrotnie
  • codzienne wsparcie

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy z tłumaczeniami tekstów z języka angielskiego na niemiecki i odwrotnie
  • gotowość do pracy międzynarodowej
  • elastyczne podejście do zadań
  • elastyczne godziny pracy
  • znajomość zagadnień związanych z modą będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • prace pełną wyzwań gdzie każdy dzień różni się od poprzedniego
  • świetną atmosferę pracy
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • pracę w przyjaznym miejscu w centrum Warszawy
Oosby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez serwis.

Prezentacja firmy

Miinto.pl to grupa ponad 900+ niezależnych sklepów odzieżowych zr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Obsługa klienta