TIBCO Integration Developer

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w opracowywaniu, rozwijaniu i stosowaniu zaawansowanych metod ilościowych w celu wspomagania działalności inych firm w zakresie finansów, planowania strategicznego, podejmowania decyzji i zarządzania ryzykiem, poszukujemy osoby na stanowisko Integration Developera.

Zadania:

  • opracowywanie i wdrażanie rozwiązań integracyjnych w oparciu o wymagania projektowe z wykorzystaniem technologii TIBCO
  • przekładanie funkcjonalnych i niefunkcjonalnych wymogów na szczegółową specyfikację techniczną
  • ocena wymogów, przedstawianie prognozy rozwoju oraz rozwiązań integracji kodu
  • zarządzanie zmianami w zakresie projektu, identyfikacja potencjalnych zagrożeń oraz opracowywanie planu awaryjnego
  • zapewnianie zgodności wyników projektu ze standardami i najlepszymi praktykami firmy
  • przeprowadzanie gruntownej analizy po wdrożeniu projektu

Oczekiwania:

  • 3-letnie doświadczenie w technologiach opartych na TIBCO, w tym TIBCO Business Works, Designer, EMS, EMA i Hawk
  • praktyczna znajomość wzorców projektowych Java/J2E
  • znajomość serwera aplikacji IBM WebSphere oraz administracji bazami danych i skryptów PL/SQL
  • doświadczenie w zakresie SDLC oraz interacyjnych metodologii, tj. RUP
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno pisane jak i werbalne

Oferta:

  • umowa dostosowana do potrzeb (UoP/B2B)
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do Karty Multisport
  • coroczne bonusy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media