Hays Poland

Tester

Warszawa
Tester
Warszawa
NR REF.: 1153655

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Testera

Lokalizacja: 100% zdalnie

Rodzaj umowy: kontrakt B2B

Współpraca: długofalowa

Zadania:
  • Definiowanie, koordynowanie i realizacja testów funkcjonalnych produktów telekomunikacyjnych
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją projektową i produktową
  • Udział w projektach rowoju produktów B2B

Oczekiwania:
  • Wcześniejsze doświadczenie w podobnych obszarach
  • Umiejętność wykorzystywania środowiska JIRA, Servicedesk, Confluence
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2

  • Mile widziana znajomość usług i produktów mobility: M2M, APN, SMSCDA, MultiSIM, eSIM, RCS

Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B
  • Rozwój zawodowy w dużej organizacji
  • Długofalową współpracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland